LemON

LemON. W sumie to słowo wystarczy, ale dla dopełnienia powiem… Koncert odbył się w CKE Czerwionka-Leszczyny a zorganizowany był z okazji Walentynek.

11

2

3

12

15

23

25

26

28

34

35

36

39

40

41

43

45

46

47

 

Arkadiusz | 15 lutego, 2016

blogblog

to się dzieje
Gadać z Leonardem

Jeden z tych koncertów, podczas których chęci odłożenia aparatu i wsłuchania się w przekaz artysty są ogromne. A koncertów takich jest niewiele.

Rybnik się śmieje i pomaga…

czyli jak to na Kabaryjtonie było. Śmiesznie i charytatywnie. Już tradycją się stało, że czerwiec to miesiąc, w którym odbywa się Kabaryjton.

Around the rock po raz siedemnasty

W czerwcu już po raz kolejny byłem fotografem na festiwalu muzyki niemechanicznej Around the rock. Poniżej parędziesiąt wybranych kadrów z tej imprezy.

Pectus – Koncert

Kolejny zaległy wpis pojawia się dziś na blogu. Tym razem zdjęcia z koncertu zespołu Pectus.

Natalia Nykiel – koncert w CKE

Zapis z koncertu Natalii Nykiel, który odbył się 13 kwietnia br. w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

Kabaret ŁOWCY.B – Czterech Jeźdźców APOPAKLIPSY

Zestaw kilku zdjęć z nowego programu kabaretu Łowcy.B – Czterech Jeźdźców Apopaklisy.

Koncert De Mono

9 lutego w Królestwie Trzech Pomarańczowych Kwadratów odbył się koncert zespołu De Mono z Andrzejem Krzywym na czele. Zapraszam do kilku zdjęć z koncertu.

Koncert Kasi Kowalskiej w CKE

Centrum Kulturalno – Edukacyjne w Czerwionce – Leszczynach oficjalnie otwarło jesienny sezon artystyczny. Gwiazdą tego wieczoru (07.10.2017) była Kasia Kowalska wraz z zespołem.

Zielona Wyspa Śląsk

Dziś ( 06.10.2017) w Królestwie Trzech Pomarańczowych Kwadratów ( CKE Czerwionka – Leszczyny) odbył się finał projektu Zielona Wyspa Śląsk​.

Around the rock 2017

9 czerwca to pierwszy dzień XV Festiwalu Muzyki Niemechanicznej Around The Rock.  Na scenie zagościli finaliści festiwalu, zespół Fifidroki, a gwiazdami pierwszego dnia festiwalu byli Big Cyc, Jelonek, Kult oraz Proletaryat. Zapraszam do relacji z koncertów.

Dni Kultury Japońskiej

Dni Kultury Japońskiej w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach

Dni Czerwionki – Leszczyn – Dzień 2

Rada Dzielnicy Leszczyny Osiedle i Rada Dzielnicy Leszczyny Stare wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Czerwionce-Leszczynach zorganizowały w ramach Dni Czerwionki Leszczyn koncerty, które odbyły się w dzielnicy Leszczyny w dniach 2 – 3 czerwca 2017 roku na terenie boiska KS Leszczyny. Zapraszam do galerii z drugiego dnia.

Dni Czerwionki-Leszczyn – Dzień 1.

Rada Dzielnicy Leszczyny Osiedle i Rada Dzielnicy Leszczyny Stare wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Czerwionce-Leszczynach zorganizowały w ramach Dni Czerwionki Leszczyn koncerty, które odbyły się w dzielnicy Leszczyny w dniach 2 – 3 czerwca 2017 roku na terenie boiska KS Leszczyny. Zapraszam do galerii z pierwszego dnia.

Spektakl Selfie.com.pl

14 maja 2017 r. na scenie Centrum Kulturalno-Edukacyjnego miał miejsce spektakl pt. Selfie.com.pl. W rolach głównych wystąpili Filip Bobek, Julia Kamińska, Dorota Pomykała oraz Mirosław Baka. Zapraszam do zobaczenia galerii z tego przedstawienia.

Koncert ,,Dzień Matki z Telewizją TVS”

Koncert ,,Dzień Matki z Telewizją TVS”

Marcin Daniec – One Man Show

21 kwietnia na scenie Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Czerwionce-Leszczynach wystąpił Marcin Daniec w programie „One man show”.

Carrantuohill w TZR

Nie można wyobrazić sobie przyjemnie spędzonego dnia św. Patryka niż na koncercie Carrantuohill.

Wojtek Mazolewski Trio

Relacja z koncertu Wojtek Mazolewski Trio w CKE Czerwionka-Leszczyny.

Koncert promujący nową płytę zespołu Muzykanty

Wielki Koncert Promocyjny nowej płyty Zespołu Muzykanty – „Bydzie Impreza”. Impreza odbyła się w CKE Czerwionka-Leszczyny 17.02.2017

Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących w programie „POD PRĄDEM”. Spektakl miał miejsce w CKE w Czerwionce-Leszczynach 18.02.2017

Anna Wyszkoni

12 lutego w CKE Czerwionka-Leszczyny odbył się koncert Ani Wyszkoni z zespołem. Zapraszam po parę zdjęć.

Koncert IRA

Zapis z koncertu zespołu IRA w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Koncert odbył się 14 stycznia 2017 roku i był częścią trasy koncertowej z okazji 30-lecia zespołu.

Piwnica pod Baranami w CKE

Artyści z Piwnicy pod Baranami wystąpili na deskach CKE Czerwionka-Leszczyny. Zapraszam do fotografii z tego występu.

Ani Mru Mru

Kadry z występu kabaretu Ani Mru Mru w CKE Czerwionka-Leszczyny.

Koncert Stanisława Soyki

Zaległy reportaż z koncertu Stanisława Soyki w CKE Czerwionka – Leszczyny.

Beata i Oskar, plenerowo.

W pewne pochmurne popołudnie wybraliśmy się z Beatą i Oskarem do ogrodów Kapias aby zrealizować zaległą sesje plenerową.

Agata i Adam

Zapraszam po kilka kadrów sesji plenerowej Agaty i Adama.

Oberschlesien

Oberschlesien – druga gwiazda pierwszego dnia festiwalu Around the rock.

T.Love

Around the Rock –  jako jedna z gwiazd podczas pierwszego dnia festiwalu wystąpił zespół T.Love.

Kabaryjton

W minioną niedzielę (19.06.2016r) w ramach Dni Rybnika na stadionie MOSiR odbył się KABAryjTON. Impreza kabaretowa,

Samurai Drum IKKI

Samurai Drum IKKI. Zespół japońskich bębniarzy wystąpił w CKE w Czerwionce-Leszczynach. Poniżej krótka fotorelacja z ich występu.

Występ Katarzyny Groniec

W minioną niedziele, 20 marca, na scenie CKE w Czerwionce-Leszczynach gościła Katarzyna Groniec wraz z zespołem. Zapraszam po parę kadrów z tego występu…

Za rok o tej samej porze…

Olga Bończyk i Piotr Gąsowski gościli na deskach sceny w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Zapraszam po kilka zdjęć ze spektaklu ” Za rok o tej samej porze.”

Nicola Palladini – Ciao Ciao Bambina

Fotografie wykonane podczas występu pt. Ciao Ciao Bambina. W roli głównej Nicola Palladini.

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk to kolejny artysta, który wystąpił w miniony weekend na scenie Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Czerwionce-Leszczynach. Zapraszam do galerii.

LemON

LemON. W sumie to słowo wystarczy, ale dla dopełnienia powiem… Koncert odbył się w CKE Czerwionka-Leszczyny a zorganizowany był z okazji Walentynek.

Edyta i Tomek

Sesja plenerowa Edyty i Tomka, która odbyła się późną jesienią, właśnie doczekała się publikacji na blogu. Zapraszam.

Kabaret Smile

W miniony czwartek (21.01.2016) w CKE Czerwionka-Leszczyny wystąpił Kabaret Smile. Kabaret z Lublina jak zwykle pokazał się z najlepszej strony bawiąc publiczność do łez.

Orfeusz w piekle

„Orfeusz w piekle” – to kolejna operetka wystawiona przez teatr Arte Creatura na deskach Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Czerwionce-Leszczynach

Karolina i Michał

Dziś na blogu ląduje parę fotografii z pleneru ślubnego Karoliny i Michała, który odbył się jesienią zeszłego roku…

Teatr uczy nas życia, życie nas uczy udawać – Zbigniew Wodecki

Zapraszam na kilka fotografii z koncertu Zbigniewa Wodeckiego w CKE Czerwionka-Leszczyny.

Pasjans na dwóch – Andrzej Sikorowski i Grzegorz Turnau

„Pasjans na dwóch” to wspólny projekt zwieńczony płytą o tym samym tytule, który tworzą „dwa krakusy” Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski.

Dawno, dawno temu. Agnieszka i Dominik

Fotografuje od paru ładnych lat. Strona jest nowa, tak więc raz będą pojawiać się tutaj nowe zdjęcia, a raz stare, do których z różnych przyczyn wróciłem. Właśnie tak dzieje się w tym przypadku.

Dance Away w TZR

Dziś na scenie Teatru Ziemi Rybnickiej odbył się spektakl taneczny Dance Away…

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo czyli bracia Waglewscy, to kolejna gwiazda, tym razem muzyki offowej, która gościła na scenie CKE Czerwionka-Leszczyny.

Kabaret DNO

7 listopada 2015r. w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach miał miejsce występ kabaretu DNO. Zapraszam do krótkiej relacji z tego wydarzenia…

Patrycja, Grzegorz i pałac w Krowiarkach

Kilka dni temu wybraliśmy się z Patrycją i Grzegorzem na upragniony plener. Decyzja padła na pałac w Krowiarkach. Tak wiem, oklepana miejscówka, dużo par młodych robi tam zdjęcia.

Linkin Park, 20000 osób i ja

Mieszkam w Rybniku. W ciągu kilku ostatnich lat tradycją już się stało, że w moim mieście w okresie wakacyjnym odbywa się koncert gwiazdy światowego formatu. Byli Gun’s & Roses, Brian Adams, 30 second to mars.

Latam, zdjęcia robię – pełen serwis

W sierpniu miałem przyjemność fotografować przelot balonów nad Rybnikiem, który zorganizowany był z okazji Fiesty Balonowej. Szczerze mówiąc, mimo iż już wcześniej latałem innymi wynalazkami to po wejściu do kosza miałem nie pewne uczucia.

Młodzi Panowie – Sesja prawdziwa

Jakiś czas temu moje studio odwiedził nie kto inny jak Kabaret Młodych Panów. Generalnie odwiedzali je kilka razy. Przedstawiam kilka kadrów z jednego z naszych spotkań.

Underground – sesja podziemna

Moja fotografia jest mocno zakorzeniona wraz z muzyką. To właśnie muzyka jest czymś co fotografowałem na początku swojej drogi. To koncerty stały się pewnego czasu, miejscem gdzie można było mnie spotkać z aparatem.

Koncert Feel

Koncert Feel w CKE Czerwionka-Leszczyny

Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki na scenie CKE

Underground

Koncert zespołu Underground w CKE

Kabaret Limo

Zdjęcia z występu Kabaretu Limo

Kabaret Moralnego Niepokoju w CKE

Ostatnimi czasy mam przyjemność coraz częściej gościć z aparatem w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

Around the rock

W tym roku miałem przyjemność popełnić reportaż  podczas 12stej edycji Festiwalu Muzyki Niemechanicznej Around the Rock – zapraszam do krótkiej galerii.

Kabaret Neo-nówka w CKE

29 maja w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach miejsce miał występ kabaretu Neo-Nówka. Zapraszam do fotorelacji z ich występu.

Ślązisz is easy – czyli godej z nami.

Zapraszam do obejrzenia reportażu z występu Kabaretu Młodych Panów w ich nowym programie Ślązisz is easy – czyli godej z nami. Występ miał miejsce w Rybnickim Centrum Kultury.

„Miszung” – Chwila Nieuwagi

Dawno nic się tu nie pojawiło. Może jesień nastroi mnie do aktualizacji bloga i strony. Zacznę od najbardziej aktualnego z aktualnych wpisów.

12 października 2013 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbył się koncert zespołu Chwila Nieuwagi. Koncert zorganizowany był w ramach Rybnickich Dni Literatury.

KontaktKontakt

aby być ``in touch``

Aby uzyskać ofertę ślubną, napisz proszę choć krótki mail … 🙂

Telefon

0048 606950346

Mail

biuro@youngstudio.pl

 

Co robimy?Co robimy?

Fotografia

Oferuję szeroki zakres usług fotograficznych od fotografii produktowej poprzez eventową, po fotografię ślubną. Kreatywne i niebanalne sesję plenerowe i studyjne. Zapraszam na strone.

Reklama i poligrafia

Zapraszam do skorzystania z usług reklamowych. W ofercie druk wizytówek, banerów, katalogów, ulotek. Wyklejanie witryn sklepowych. Produkcja gadżetów reklamowych. Zapraszam do portfolio.

Design

Youngstudio to także oferta z zakresu przygotowywania wizualizacji pomieszczeń mieszkalnych takich jak kuchnie, salony czy łazienki wraz z fachowym doradztwem w zakresie doboru materiałów. Zapraszam do portfolio i na bloga.

Strony WWW

W ofercie również znajdą Państwo usługę  instalacji stron www przygotowanych od podstaw lub  modyfikację gotowych szablonów. Utrzymanie na serwerach stron www jak i poczty  elektronicznej.  Zapraszam do portfolio.

„Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.” – Mary Lou Cook

YOUNGSTUDIO.PLYOUNGSTUDIO.PL

Fotografia i reklama

to projekt poświęcony fotografii, wszystko bez wymyślania patosów o moich początkach z fotografią, o pierwszym aparacie bla bla bla. Robię to co lubię i tak jak chcę, ponieważ jestem chory na fotografie…

Youngstudio to także profesjonalna agencja reklamy oferująca swoim klientom wszelakie usługi z zakresu poligrafii, reklamy, projektowania graficznego. Od projektu po druk.

MY STORY

rybnik.com.pl - rybnicki portal informacyjny

rybnik.com.pl
rybnik.com.pl

studio M93 - nowoczesny salon łazienek i wyposażenia wnętrz

studio M93
studio M93

Sea Star Premium - komfortowe domki nad morzem

Sea Star Premium
Sea Star Premium

ckecl.pl - Czerwionka-Leszczyny

Centrum Kulturalno-Edukacyjne
Centrum Kulturalno-Edukacyjne

Fryz Factory - salon fryzjerski Czerwionka Leszczyny

Fryz Factory
Fryz Factory

ATH Serwis - serwis samochodowy i stacja kontroli pojazdów

ATH Serwis
ATH Serwis

IBM - Instytut Badania Marki

IBM
IBM

e-print - materiały biurowe

E-Print
E-Print

REVIEWS

zadowolonych klientów
0
przepracowanych godzin
0
litrów coli
0
wykonanych fotografii
0

THIS IS CUSTOM HEADING ELEMENT

THIS IS CUSTOM HEADING ELEMENT

THIS IS CUSTOM HEADING ELEMENT

blogblog

to się dzieje
Gadać z Leonardem

Jeden z tych koncertów, podczas których chęci odłożenia aparatu i wsłuchania się w przekaz artysty są ogromne. A koncertów takich jest niewiele.

Rybnik się śmieje i pomaga…

czyli jak to na Kabaryjtonie było. Śmiesznie i charytatywnie. Już tradycją się stało, że czerwiec to miesiąc, w którym odbywa się Kabaryjton.

Around the rock po raz siedemnasty

W czerwcu już po raz kolejny byłem fotografem na festiwalu muzyki niemechanicznej Around the rock. Poniżej parędziesiąt wybranych kadrów z tej imprezy.

Pectus – Koncert

Kolejny zaległy wpis pojawia się dziś na blogu. Tym razem zdjęcia z koncertu zespołu Pectus.

Natalia Nykiel – koncert w CKE

Zapis z koncertu Natalii Nykiel, który odbył się 13 kwietnia br. w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

Kabaret ŁOWCY.B – Czterech Jeźdźców APOPAKLIPSY

Zestaw kilku zdjęć z nowego programu kabaretu Łowcy.B – Czterech Jeźdźców Apopaklisy.

Koncert De Mono

9 lutego w Królestwie Trzech Pomarańczowych Kwadratów odbył się koncert zespołu De Mono z Andrzejem Krzywym na czele. Zapraszam do kilku zdjęć z koncertu.

Koncert Kasi Kowalskiej w CKE

Centrum Kulturalno – Edukacyjne w Czerwionce – Leszczynach oficjalnie otwarło jesienny sezon artystyczny. Gwiazdą tego wieczoru (07.10.2017) była Kasia Kowalska wraz z zespołem.

Zielona Wyspa Śląsk

Dziś ( 06.10.2017) w Królestwie Trzech Pomarańczowych Kwadratów ( CKE Czerwionka – Leszczyny) odbył się finał projektu Zielona Wyspa Śląsk​.

Around the rock 2017

9 czerwca to pierwszy dzień XV Festiwalu Muzyki Niemechanicznej Around The Rock.  Na scenie zagościli finaliści festiwalu, zespół Fifidroki, a gwiazdami pierwszego dnia festiwalu byli Big Cyc, Jelonek, Kult oraz Proletaryat. Zapraszam do relacji z koncertów.

Dni Kultury Japońskiej

Dni Kultury Japońskiej w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach

Dni Czerwionki – Leszczyn – Dzień 2

Rada Dzielnicy Leszczyny Osiedle i Rada Dzielnicy Leszczyny Stare wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Czerwionce-Leszczynach zorganizowały w ramach Dni Czerwionki Leszczyn koncerty, które odbyły się w dzielnicy Leszczyny w dniach 2 – 3 czerwca 2017 roku na terenie boiska KS Leszczyny. Zapraszam do galerii z drugiego dnia.

Dni Czerwionki-Leszczyn – Dzień 1.

Rada Dzielnicy Leszczyny Osiedle i Rada Dzielnicy Leszczyny Stare wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Czerwionce-Leszczynach zorganizowały w ramach Dni Czerwionki Leszczyn koncerty, które odbyły się w dzielnicy Leszczyny w dniach 2 – 3 czerwca 2017 roku na terenie boiska KS Leszczyny. Zapraszam do galerii z pierwszego dnia.

Spektakl Selfie.com.pl

14 maja 2017 r. na scenie Centrum Kulturalno-Edukacyjnego miał miejsce spektakl pt. Selfie.com.pl. W rolach głównych wystąpili Filip Bobek, Julia Kamińska, Dorota Pomykała oraz Mirosław Baka. Zapraszam do zobaczenia galerii z tego przedstawienia.

Koncert ,,Dzień Matki z Telewizją TVS”

Koncert ,,Dzień Matki z Telewizją TVS”

Marcin Daniec – One Man Show

21 kwietnia na scenie Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Czerwionce-Leszczynach wystąpił Marcin Daniec w programie „One man show”.

Carrantuohill w TZR

Nie można wyobrazić sobie przyjemnie spędzonego dnia św. Patryka niż na koncercie Carrantuohill.

Wojtek Mazolewski Trio

Relacja z koncertu Wojtek Mazolewski Trio w CKE Czerwionka-Leszczyny.

Koncert promujący nową płytę zespołu Muzykanty

Wielki Koncert Promocyjny nowej płyty Zespołu Muzykanty – „Bydzie Impreza”. Impreza odbyła się w CKE Czerwionka-Leszczyny 17.02.2017

Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących w programie „POD PRĄDEM”. Spektakl miał miejsce w CKE w Czerwionce-Leszczynach 18.02.2017

Anna Wyszkoni

12 lutego w CKE Czerwionka-Leszczyny odbył się koncert Ani Wyszkoni z zespołem. Zapraszam po parę zdjęć.

Koncert IRA

Zapis z koncertu zespołu IRA w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Koncert odbył się 14 stycznia 2017 roku i był częścią trasy koncertowej z okazji 30-lecia zespołu.

Piwnica pod Baranami w CKE

Artyści z Piwnicy pod Baranami wystąpili na deskach CKE Czerwionka-Leszczyny. Zapraszam do fotografii z tego występu.

Ani Mru Mru

Kadry z występu kabaretu Ani Mru Mru w CKE Czerwionka-Leszczyny.

Koncert Stanisława Soyki

Zaległy reportaż z koncertu Stanisława Soyki w CKE Czerwionka – Leszczyny.

Beata i Oskar, plenerowo.

W pewne pochmurne popołudnie wybraliśmy się z Beatą i Oskarem do ogrodów Kapias aby zrealizować zaległą sesje plenerową.

Agata i Adam

Zapraszam po kilka kadrów sesji plenerowej Agaty i Adama.

Oberschlesien

Oberschlesien – druga gwiazda pierwszego dnia festiwalu Around the rock.

T.Love

Around the Rock –  jako jedna z gwiazd podczas pierwszego dnia festiwalu wystąpił zespół T.Love.

Kabaryjton

W minioną niedzielę (19.06.2016r) w ramach Dni Rybnika na stadionie MOSiR odbył się KABAryjTON. Impreza kabaretowa,

Samurai Drum IKKI

Samurai Drum IKKI. Zespół japońskich bębniarzy wystąpił w CKE w Czerwionce-Leszczynach. Poniżej krótka fotorelacja z ich występu.

Występ Katarzyny Groniec

W minioną niedziele, 20 marca, na scenie CKE w Czerwionce-Leszczynach gościła Katarzyna Groniec wraz z zespołem. Zapraszam po parę kadrów z tego występu…

Za rok o tej samej porze…

Olga Bończyk i Piotr Gąsowski gościli na deskach sceny w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Zapraszam po kilka zdjęć ze spektaklu ” Za rok o tej samej porze.”

Nicola Palladini – Ciao Ciao Bambina

Fotografie wykonane podczas występu pt. Ciao Ciao Bambina. W roli głównej Nicola Palladini.

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk to kolejny artysta, który wystąpił w miniony weekend na scenie Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Czerwionce-Leszczynach. Zapraszam do galerii.

LemON

LemON. W sumie to słowo wystarczy, ale dla dopełnienia powiem… Koncert odbył się w CKE Czerwionka-Leszczyny a zorganizowany był z okazji Walentynek.

Edyta i Tomek

Sesja plenerowa Edyty i Tomka, która odbyła się późną jesienią, właśnie doczekała się publikacji na blogu. Zapraszam.

Kabaret Smile

W miniony czwartek (21.01.2016) w CKE Czerwionka-Leszczyny wystąpił Kabaret Smile. Kabaret z Lublina jak zwykle pokazał się z najlepszej strony bawiąc publiczność do łez.

Orfeusz w piekle

„Orfeusz w piekle” – to kolejna operetka wystawiona przez teatr Arte Creatura na deskach Centrum Kulturalno-Edukacyjnego w Czerwionce-Leszczynach

Karolina i Michał

Dziś na blogu ląduje parę fotografii z pleneru ślubnego Karoliny i Michała, który odbył się jesienią zeszłego roku…

Teatr uczy nas życia, życie nas uczy udawać – Zbigniew Wodecki

Zapraszam na kilka fotografii z koncertu Zbigniewa Wodeckiego w CKE Czerwionka-Leszczyny.

Pasjans na dwóch – Andrzej Sikorowski i Grzegorz Turnau

„Pasjans na dwóch” to wspólny projekt zwieńczony płytą o tym samym tytule, który tworzą „dwa krakusy” Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski.

Dawno, dawno temu. Agnieszka i Dominik

Fotografuje od paru ładnych lat. Strona jest nowa, tak więc raz będą pojawiać się tutaj nowe zdjęcia, a raz stare, do których z różnych przyczyn wróciłem. Właśnie tak dzieje się w tym przypadku.

Dance Away w TZR

Dziś na scenie Teatru Ziemi Rybnickiej odbył się spektakl taneczny Dance Away…

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo czyli bracia Waglewscy, to kolejna gwiazda, tym razem muzyki offowej, która gościła na scenie CKE Czerwionka-Leszczyny.

Kabaret DNO

7 listopada 2015r. w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach miał miejsce występ kabaretu DNO. Zapraszam do krótkiej relacji z tego wydarzenia…

Patrycja, Grzegorz i pałac w Krowiarkach

Kilka dni temu wybraliśmy się z Patrycją i Grzegorzem na upragniony plener. Decyzja padła na pałac w Krowiarkach. Tak wiem, oklepana miejscówka, dużo par młodych robi tam zdjęcia.

Linkin Park, 20000 osób i ja

Mieszkam w Rybniku. W ciągu kilku ostatnich lat tradycją już się stało, że w moim mieście w okresie wakacyjnym odbywa się koncert gwiazdy światowego formatu. Byli Gun’s & Roses, Brian Adams, 30 second to mars.

Latam, zdjęcia robię – pełen serwis

W sierpniu miałem przyjemność fotografować przelot balonów nad Rybnikiem, który zorganizowany był z okazji Fiesty Balonowej. Szczerze mówiąc, mimo iż już wcześniej latałem innymi wynalazkami to po wejściu do kosza miałem nie pewne uczucia.

Młodzi Panowie – Sesja prawdziwa

Jakiś czas temu moje studio odwiedził nie kto inny jak Kabaret Młodych Panów. Generalnie odwiedzali je kilka razy. Przedstawiam kilka kadrów z jednego z naszych spotkań.

Underground – sesja podziemna

Moja fotografia jest mocno zakorzeniona wraz z muzyką. To właśnie muzyka jest czymś co fotografowałem na początku swojej drogi. To koncerty stały się pewnego czasu, miejscem gdzie można było mnie spotkać z aparatem.

Koncert Feel

Koncert Feel w CKE Czerwionka-Leszczyny

Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki na scenie CKE

Underground

Koncert zespołu Underground w CKE

Kabaret Limo

Zdjęcia z występu Kabaretu Limo

Kabaret Moralnego Niepokoju w CKE

Ostatnimi czasy mam przyjemność coraz częściej gościć z aparatem w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

Around the rock

W tym roku miałem przyjemność popełnić reportaż  podczas 12stej edycji Festiwalu Muzyki Niemechanicznej Around the Rock – zapraszam do krótkiej galerii.

Kabaret Neo-nówka w CKE

29 maja w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach miejsce miał występ kabaretu Neo-Nówka. Zapraszam do fotorelacji z ich występu.

Ślązisz is easy – czyli godej z nami.

Zapraszam do obejrzenia reportażu z występu Kabaretu Młodych Panów w ich nowym programie Ślązisz is easy – czyli godej z nami. Występ miał miejsce w Rybnickim Centrum Kultury.

„Miszung” – Chwila Nieuwagi

Dawno nic się tu nie pojawiło. Może jesień nastroi mnie do aktualizacji bloga i strony. Zacznę od najbardziej aktualnego z aktualnych wpisów.

12 października 2013 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbył się koncert zespołu Chwila Nieuwagi. Koncert zorganizowany był w ramach Rybnickich Dni Literatury.

KontaktKontakt

aby być ``in touch``

Aby uzyskać ofertę ślubną, napisz proszę choć krótki mail … 🙂

Telefon

0048 606950346

Mail

biuro@youngstudio.pl

 

Co robimy?Co robimy?

Fotografia

Oferuję szeroki zakres usług fotograficznych od fotografii produktowej poprzez eventową, po fotografię ślubną. Kreatywne i niebanalne sesję plenerowe i studyjne. Zapraszam na strone.

Reklama i poligrafia

Zapraszam do skorzystania z usług reklamowych. W ofercie druk wizytówek, banerów, katalogów, ulotek. Wyklejanie witryn sklepowych. Produkcja gadżetów reklamowych. Zapraszam do portfolio.

Design

Youngstudio to także oferta z zakresu przygotowywania wizualizacji pomieszczeń mieszkalnych takich jak kuchnie, salony czy łazienki wraz z fachowym doradztwem w zakresie doboru materiałów. Zapraszam do portfolio i na bloga.

Strony WWW

W ofercie również znajdą Państwo usługę  instalacji stron www przygotowanych od podstaw lub  modyfikację gotowych szablonów. Utrzymanie na serwerach stron www jak i poczty  elektronicznej.  Zapraszam do portfolio.

„Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.” – Mary Lou Cook

YOUNGSTUDIO.PLYOUNGSTUDIO.PL

Fotografia i reklama

to projekt poświęcony fotografii, wszystko bez wymyślania patosów o moich początkach z fotografią, o pierwszym aparacie bla bla bla. Robię to co lubię i tak jak chcę, ponieważ jestem chory na fotografie…

Youngstudio to także profesjonalna agencja reklamy oferująca swoim klientom wszelakie usługi z zakresu poligrafii, reklamy, projektowania graficznego. Od projektu po druk.

MY STORY

rybnik.com.pl - rybnicki portal informacyjny

rybnik.com.pl
rybnik.com.pl

studio M93 - nowoczesny salon łazienek i wyposażenia wnętrz

studio M93
studio M93

Sea Star Premium - komfortowe domki nad morzem

Sea Star Premium
Sea Star Premium

ckecl.pl - Czerwionka-Leszczyny

Centrum Kulturalno-Edukacyjne
Centrum Kulturalno-Edukacyjne

Fryz Factory - salon fryzjerski Czerwionka Leszczyny

Fryz Factory
Fryz Factory

ATH Serwis - serwis samochodowy i stacja kontroli pojazdów

ATH Serwis
ATH Serwis

IBM - Instytut Badania Marki

IBM
IBM

e-print - materiały biurowe

E-Print
E-Print

REVIEWS

zadowolonych klientów
0
przepracowanych godzin
0
litrów coli
0
wykonanych fotografii
0

THIS IS CUSTOM HEADING ELEMENT

THIS IS CUSTOM HEADING ELEMENT

THIS IS CUSTOM HEADING ELEMENT